Mesai Saatlerimiz
08:00 - 19:00
Siparişleriniz için bize
buradan da ulaşabilirsiniz
twitter yokyoutube yokgoogle yokpinterest yok
Copyright © 2020 Mehmet DEMİR - Vitaminköy Tüm hakları saklıdır.
Hakkımızda

Aydın-Koçarlı Bıyıklı Mahallesinde Gıda Üretim İzin Belgemizle doğal ve sağlıklı ürünler sunmak için çalışmaktayız. Toptan ve perakende kuru meyve ve kurutulmuş sebze satışlarımız mevcuttur.

Ürünlerimizde katkı,koruyucu,şeker,glikoz ve renklendirici gibi yapay ürünler kullanmadan üretim yapmaktayız.İnsana ve insan sağlığına değer vermekteyiz,sağlıklı nesillerin sağlıklı beslenme ile olacağına inancımız tamdır.Bu sebepten doğal üretmek asıl hedefimizdir.

Yerel kültür ve değerlerimizin korunması gerektiğine inanıyor, hem bölgemizdeki hem de ülkemizde endemik bitkilerin, doğal floranın korunmasını istiyor ve bunun için çalışıyoruz.

Başta kuru incirimizi , Zeytinyağımızı , İncir Cipsimizi ve diğer meyve,sebze kurularımızı Dünya'nın tüm noktalarına ulaştırıyoruz

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder,Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileriz

 

SAYGILARIMIZLA

Mehmet DEMİR - Vitaminköy

 

Neden Vitaminköy'ü tercih etmeliyim ?

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde sizlere doğal, taze ve güven ile tüketebileceğiniz ürünlerimiz ile hizmet sağlamaktayız. Sağlıklı atıştırmalıklarımızın içeriğinde kesinlikle katkı ve koruyucu madde bulunmamakla birlikte ilaçlama veya kimyasal gübrede kullanılmıyor. Doğru atıştırma alışkanlığı, zihinsel olarak odaklanma ve konsantre olma becerisini de arttırır. Birçok insanın tecrübe ettiği, kan şekerinde aşırı derece düşüşten korur. Ayrıca  doğal meyve kuruları atıştırdığınız zaman, diyetinize lif, mineral ve vitamin eklemiş olursunuz. 

 
Size bir kampanya haberimiz var!